Delme Patlatma Hizmetleri

Firmamız Bego Delme Patlatma; Sektörün ihtiyacı olan ürünleri Türkiye ve bölge pazarlarıyla buluşturuyoruz.


Yer altı ve yer üstü kömür madenciliği, metalik madenler, endüstriyel mineraller, agrega (taş ocağı) ve çimento sektöründe ayrıca enerji, ulaşım ve her türlü alt yapı projelerinde ihtiyacınız olan patlayıcı maddelerin temini yapmaktayız.

Dünya çapında firma temsilcilikleri ile, inşaat ve madencilik sektörünün ihtiyacı olan her türlü patlayıcı maddelerin satışını,  elektriksiz ateşleme sistemlerinin satışını, patlatma aksesuarlarının teminini gerçekleştirmektedir. 

Yer üstü ve yer altı patlatmalarında kullanılan üst düzey güvenlik, yüksek performans ve minimum çevresel etki için özel olarak dizayn edilmiş elektriksiz kapsül sistemleri firmamızdan temin edebilirsiniz.


Patlatma sahasında ihtiyaç duyacağınız patlatma manyetosu, patlatma ohmmetresi, ateşleme kablosu, sarsıntı ve şok ölçüm cihazı, siren ve benzerleri gibi her türlü aksesuar ve ekipmanın teminini gerçekleştirmekteyiz.

Bünyesinde 2 adet, 2.28m3 kova kapasiteli HİDROMEK - LC 300 Paletli Ekskavatör ile Yükleme Konusunda da hizmet vermektedir.


Yine bünyesinde çekicili TIR ve Ağar Hizmet Lowbedi ile nakliye işlemlerini tamamlayarak, KIRKLARELİ 19 NOLU DAMPERLİ TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ ile de her yıl NAKLİYE SÖZLEŞMESİ’ni yenileyen firmamız, 12 adet çekicili tır ile, her türlü dolgu taşı, kırma taş, elenmiş taş ve kum nakliyesi konusunda da hizmet vermektedir.

 

2017 yılından itibaren, şirket bünyesinde bulunan. EDİRNE İli, KEŞAN İlçesi, Merkezindeki, Trass Taş ocağı’nın işletmesini yaparak, ADOÇİMENTO AŞ ve İZMİR ÇİMENTO AŞ. Fabrikalarına, kendi taş ocağından trass üretimi ve nakliyesi yapmaktadır.

 

2018 yılından itibaren, CAM İŞ MADENCİLİK AŞ. nin Kırklareli bölgesinde bulunan taş ocaklarından, Dolomit ve Kalker Üretimini yapıp, Fabrikanın Kırma Eleme Tesislerine Nakliyesini  sağlamaktadır.


Patlayıcı Madde depolama ve nakliye hizmetleri;


Yürürlükteki düzenlemelere uygun şekilde müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza konusunda uzman, eğitimli, gerekli lisanslara sahip personel eşliğinde ve gerekli teknik alt yapıya sahip araçlarımızla depolar arası veya depolardan işyerlerine nakliye hizmeti yapılmaktadır. Yine bu doğrultuda sabit veya geçici depolarımızla depolama hizmeti sunulmaktadır.

REFERANSLAR